One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Türkiye

One Piece Türkiye

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gin

2 posters
YazarMesaj
Luidmila
Kaptan
Kaptan
Luidmila

Wanted Alive : 4299
Wanted Dead : 34

Gin Empty
MesajKonu: Gin   Gin Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 10:53 pm

Gin 421pxgin1

GİN
Dogu Mavinin en güçlü korsanı olarak tanıtılan 50 filo ve 5.000 mürettebatlı Don Kriegin "sag kolu" olması aslında önemini anlatmaya yetmektedir.
Gin, Don Krieg'e şiddetle sadıktır. Onun, her ne kadar zalim ve acımasız olduğunu bilsede ondan aldıgı emırlerı eksıksız ve tereddutsuz tamamlamayı görev saymış Kaptanına sadık bir korsandır.
Gin bu yüzden "kötü ruh adamı" lakabını kendine kazandırmıstır.

Gin Esmer tenli gözlerinin altı hafif gölgelidir ince bıyıkları ve cenesınde ince sakalları vardır.Sürekli çatık bakışlarıyla dikkat çekmiştir.Her iki kulagındada iki çift kırmızı yuvarlak küpeleri görünümüne renk katmıstır.Başında kıyafetleriyle uyumlu olan düz şeritli bandanası kendine gayet tarz görünüm kazandırmıstır.
Yılan desenli Kısa ceketiyle uyumlu pantolonunu botlarıyla tamamlamıstır İçinde koyu yeşil tshrt vardır.Üstündeki ceketının arkası yine ön kısmına uygun kemik üstüne sarılmış kırmızı yılanlarla resmedilmiştir.. İngilizler Gini kıyafetlerinden olsa gerek seslendirmelerinde meksıka üslubuyla konusturmuslardır..

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 475x351.

(Gin Güllesini Çevirirken )

Gin'in kullandıgı , ağır demir toplardan oluşan güllelerinin boyutu oldukca agır ve etkılıdır Gin savaslarında Her iki elinde güllelerin çiftini kullanır. Gin bu aleti kendi yetenekleriyle birleştirerek yıkıcı bir silah haline getirebilmektedir, Gin bunları kullandıgı zaman yenilmesi cok zordur , ve tek bir vurusla arkadası "pearl"ın demir kalkanlarını parçalamıştır . Onun adlandırılan hiçbir saldırısı yoktur ama usta bir savaşçı oldugunu gerek Pearle yaptıgı yıkıcı etkı gerek Kahramanlarımızdan Sanji gibi bir karakteri bile son vurusu yapacak konuma getırmesi ne kadar kabıleyetli oldugunu acıklar niteliktedir. ( Şimdi cıksa farklı olabilir )

Diğer silahı ise ilk Baratiye girerken elinde olan iki gözlü gösterişli gümüş uzun silahıdır .
Silahını İkinci kez Red Leg Zeff i Sinsice Arkadan gafil avlarken göstermiştir O silahıyla Zeffi esir almıstır Ayrıca Bu Hareketi Onun ne kadar Zeki ve Hızlı Oldugunu göstermektedir..

Gin in geçmişine baktıgımızda kaptanı Don krıegle Grand Line yi fethetmek için yolculuk yapmıştır.Bu yolculuktan sağ dönmeleri onların arka plana atılcak korsanlar olmadıgını göstermektedir. Grand Line yolculuklarında Fırtınalı birkaç günden sonra Krieg'in filosu, Mihawk'a rastlamıstır , Mihawk Krieg'in dev filosunu tek gemı haric dilimlemiştir O gemıde kalanlardan olan Gin Daha sonra denizciler tarafından yakalanmıstır, Ancak Denizcilerın gemisinin üzerinde bir hapishanede 3 gün açlıktan ölmek üzereyken kaçmıştır .(Don krieg Yolculuktan dönerken Açlık Çekmiştir)
Marineler Restaurantta yemek yiyen Fullbody e anlatırken ;

Marineler: Teğmen Fullbody! Bir sorunumuz var Korsan Krieg'in adamı kaçtı!
Fullbody : Ne ? Krieg'le ilgili bize bir ipucu verebileceğini düşünmüştük.
Marineler : Çoktan "7" adamımızı kaybettik.
Fullbody :Üç gün önce onu yakaladığımızda,açlıktan ölmek üzereydi!ve hiç beslemedik bu nasıl güç?

Gin daha sonra, Baratie 'de açlıktan ölmek üzereyken Don krıegın namına yakısır sekılde yemek ıstemıs Baratıe Garsonu "Patty" e sılahını dogrultunca aynı tarzda Pattyden yumruk yemıstır cunku Sanjinin hayatında büyük rol oynayan patron Red- Leg Zeffın Lokantası korsan mürettebatından farksızdır

Garson Patty : Yeterli paranız var mı?
Gin: "Bir mermi uygun mu?"

Fakat aç insanlara zaafı olan Sanji tarafından Gine yiyeceği bir tabakta gizlice verilmiştir. Gin artık Hayatını kurtaran Sanjiye minnet duymaya baslamıstır
Krieg 'in kuvvetlerinin, Baratie 'yi devralmaya geldiklerinde tepkisini ortaya koymustur cunku o yapılan ıyılıklerı unutmayan Vefalı bir korsan olarak dıkkat cekmiştir, Kaptanı Don Krieg tarafından Sanji 'yi öldürmek için emredildiğinde bile sayısız korsanı alt ettiği güllerle Sanjiyi hapsetmesıne ragmen son vurusunu yapmamıstır (Gine göre Sanji Ona sevecenlikle yaklasan ilk ve tek kişidir ).
Sanjiyle yaptıkları düello bize ilk bölümlerde harika göz ziyafeti vermiştir Sanjinin Görkemli ilk düellosunu ve tekme kabiliyetlerini Gin üzerinde kullanırken tanıdık..
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 929x344.

(Sanji Vs Gin)

Don Kriegın emretmesine ragmen Sanjiye Son vurusu yapmayan Gin, Don krieg tarafından cezalandırılmıstır Don krieg ölümcül zehri MH5 'i meydana saldıgında saldırısının gücünü bilen herkes gaz maskelerine sarılmıstır ancak Krıegın emretmesıne ragmen Sanjiyi Öldürmeyip Kaptanının emrine uymadıgı ıcın Ondan öl emri almıstır işte bundan dolayı Sadık Gin hem ona itaatsizlik ettiği düşüncesinin verdıgı sucluluk duygusuyla hemde aldıgı emrı bu kez yerıne getırmek ıcın maskeyı takmayarak zehırlenmıstır . bu hareketi onun ölümüne sadık oldugunu göstermektedir..
Ginin Gaddar Görünüşüne ragmen aslında cok duygusal oldugu gözlerden kacmamıstır. Seride nadiren gözlerinin dolması ve Sanjiye olan Minnet duygusu Huyunun en güzel göstergesidir .

Click this bar to view the full image.

Gin çok şerefli olmasının yanı sıra bizim dilimizle anlatacak olursak "Bükemediğin bileği Öpeceksin" tarzı düşünen bir korsandır. kahramanımız Monkey D. Luffy tarafından yenilen Kaptanı Don kriegın ayaga kalkıp hala bagırmasına kızan Gin Zaten Luffynın bozgununa ugrayan sersemlemiş Kaptanına " Kaybettik Geri çekilip tekrardan başlayalım" Diyerek karnına sert bir yumruk atıp bayıltmıs ve Sanjiden aldıgı botla Adamlarının bir kısmını ve Kaptanı Don kriegi Alarak Baratie Restauranttan ayrılmıstır.
Ayrılırken yaşayacagını bilmemesinin yanında Don Kriegın onu tekrar aralarına alıp almamasından da emin değildir. Luffy Ona tekrar karsılasacaklarını umdugunu söylemiştir. .

Arkadaşlar Ek olarak Gin Luffy Sanji Arasında geçen bir replik paylasmak istedim

Gin : Demek sen de korsansın, ha? Amacın nedir?
Luffy : One Piece'i arıyorum!Grand Line'a gidiyorum.
Gin : Daha bir ahçı arıyorsun.Tayfan epey küçük olmalı.
Luffy : (sanjiye bakarak ) Evet. Onu da sayarsak beş kişiyiz.
Sanji : Niye beni de sayıyorsun lanet olası?!
Gin : İyi bir adam gibi görünüyorsun, bu yüzden
sana biraz tavsiye vermem izin ver.
Grand Line'a gitmesen iyi olur.
Daha gençsin.Acele etmeye gerek yok.
Korsan olmak istiyorsan, daha
az korkutucu bir sürü yer var.
Luffy : Oh, anlıyorum.
Gin : Peki Grand Line hakkında bir şey biliyor musun?
Luffy:Hayır, onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum.
Gin: Bu yüzden çok korkunç.Gerçekten korkunç
Luffy : Krieg'in adamlarından biri misin? Böyle ürkekleri işe alacağını hiç düşünmemiştim.
Gin: hıı ? .. Laughing
Danétté
Administrateur
Administrateur
Danétté

Wanted Alive : 1198
Wanted Dead : 16

Gin Empty
MesajKonu: Geri: Gin   Gin Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 10:55 pm

Alıntı :
Gin : Demek sen de korsansın, ha? Amacın nedir?
Luffy : One Piece'i arıyorum!Grand Line'a gidiyorum.
Gin : Daha bir ahçı arıyorsun.Tayfan epey küçük olmalı.
Luffy : (sanjiye bakarak ) Evet. Onu da sayarsak beş kişiyiz.
Sanji : Niye beni de sayıyorsun lanet olası?!
Gin : İyi bir adam gibi görünüyorsun, bu yüzden
sana biraz tavsiye vermem izin ver.
Grand Line'a gitmesen iyi olur.
Daha gençsin.Acele etmeye gerek yok.
Korsan olmak istiyorsan, daha
az korkutucu bir sürü yer var.
Luffy : Oh, anlıyorum.
Gin : Peki Grand Line hakkında bir şey biliyor musun?
Luffy:Hayır, onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum.
Gin: Bu yüzden çok korkunç.Gerçekten korkunç
Luffy : Krieg'in adamlarından biri misin? Böyle ürkekleri işe alacağını hiç düşünmemiştim.
Gin: hıı ? .. Laughing

Laughing Laughing Laughing
Hatırladım! Suke Suke Laughing
https://onepiecetr.yetkin-forum.com

Gin
1 sayfadaki 1 sayfası